SP1 Aktualności Wynalazkarnia - eksperymenty naukowe i przyrodnicze podczas ferii zimowych piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11013870

-------------------------------------

 BHP


Wynalazkarnia - eksperymenty naukowe i przyrodnicze podczas ferii zimowych

   W drugim tygodniu ferii zimowych w naszej szkole odbywały się zajęcia pod hasłem Wynalazkarnia - eksperymenty naukowe i przyrodnicze. 25 osobowa grupa poznawała i badała właściwości cieczy i gazów, budowała stację meteorologiczną oraz kapsułę czasu dla tajemniczego przybysza z Marsa. Ekipa naukowa pod przewodnictwem pani Izabeli Olszańskiej i Anny Andrukiewicz 23 stycznia 2019 r wybrała się do Centrum Przyrodniczego Keplera w Zielonej Górze aby poznać i zbadać zadziwiający świat owadów oraz tajniki nieba w Planetarium Wenus. Zajęcia były w całości finansowane przez Burmistrza Miasta Żary.
Anna Andrukiewicz i Izabela Olszańska


fot. Izabela Olszańska i Anna Andrukiewicz
 
STOPKA