SP1 Aktualności Eko-szopki niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999352

-------------------------------------

 BHP
Eko-szopki

   Konkurs eko-szopki Bożonarodzeniowe odbył się w okresie Bożego Narodzenia. Wystawa pokonkursowa trwała do końca stycznia. Zwyczaj robienia szopek rodzinnych jest pięknym zwyczajem, skupiającym uwagę dzieci i rodzin na istotę świąt Bożego Narodzenia. Wykonanie szopek wymagało poświęcenia wiele czasu i pomysłu za co bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Najciekawsze zostały nagrodzone, a każdy uczestnik został obdarowany drobnym upominkiem. Zachęcamy i zapraszamy wszystkich do udziału, już teraz, w następnym roku szkolnym.
Organizatorzy:
Krystyna Rewaj Honorata Świacka


fot. C. Sułkowski
 
STOPKA