SP1 Aktualności SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004292

-------------------------------------

 BHP
SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM

   8 stycznia uczniowie klas 4c i 4d spotkali się ze strażakiem, Panem Dawidem Lewandowskim. Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa dzieci w domu i na dworze, a także zasad udzielania pierwszej pomocy. To bardzo ważne, by w czasie ferii dzieci dbały o swoje bezpieczeństwo. Nasz gość pochwalił wiedzę czwartoklasistów z tego zakresu. Szczególnie dużo uwagi poświęcił zagrożeniom, jakie niesie niesprawna instalacja grzewcza w domach. Dzieci mogły się dowiedzieć, jak powstaje czad i dlaczego jest taki niebezpieczny.
   Wszystkie dzieci dostały upominki, m.in. kamizelki odblaskowe, a najaktywniejsi uczestnicy spotkania zostali dodatkowo nagrodzeni – otrzymali czujniki dymu, dzięki którym zwiększą bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny w domu.
   Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy bezpiecznych ferii zimowych!
Edyta Talarowskafot. Aleksander Stachów
 
STOPKA