SP1 Aktualności Koncert Bożonarodzeniowy piątek, 23 sierpnia 2019
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 8399776
Koncert Bożonarodzeniowy PDF Drukuj Email

   19 grudnia w świetlicy szkolnej odbył się koncert z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Gościliśmy w tym dniu p. Honoratę Kryszewską oraz klasy 1a, 1b i 1c wraz z wychowawcami. Wspólny czas umiliły nam występy uczniów naszej szkoły. Mogliśmy wysłuchać kolęd oraz innych utworów wygranych na instrumentach muzycznych. Młodzi artyści: Kozioł Natan z kl. 6b - trąbka, Gardaszewski Jakub z kl. 6b - pianino, Śmiłowska Aleksandra z kl. 6b - skrzypce, Drohomirecka Abigeil z kl. 5a - skrzypce, Konieczna Noemi z kl. 5a - trąbka, Mikołajczuk Marcin z kl. 5a - bęben, Drzus Zuzanna z kl. 4a - flet prosty, Zawadzka Weronika z kl. 4a - gitara. Swój talent zaprezentowała również p. Izabela Kudokas-Drąg i zagrała na flecie poprzecznym. Publiczność miała okazję zaznajomienia się z instrumentami muzycznymi, wysłuchania pięknych polskich kolęd, podziwiania talentu swoich starszych kolegów. Młodzi artyści natomiast mieli okazję do zaprezentowania swojego talentu. Korzyść z występu była obopólna.
   Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom koncertu za wspólnie spędzone chwile, a w szczególności młodym artystom za chęć zaprezentowania się. Brawo za odwagę! Rozwijajcie nadal swój talent i go pielęgnujcie, bo to cenny skarb. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę p. I. Kudokas-Drąg za pomoc w organizacji spotkania.
Katarzyna Sygutowska, Monika Majerska
Iza Kudokas- Drąg fot. Katarzyna Sygutowska