SP1 Aktualności Koncert Bożonarodzeniowy wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11028256

-------------------------------------

 BHP


Koncert Bożonarodzeniowy

   19 grudnia w świetlicy szkolnej odbył się koncert z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Gościliśmy w tym dniu p. Honoratę Kryszewską oraz klasy 1a, 1b i 1c wraz z wychowawcami. Wspólny czas umiliły nam występy uczniów naszej szkoły. Mogliśmy wysłuchać kolęd oraz innych utworów wygranych na instrumentach muzycznych. Młodzi artyści: Kozioł Natan z kl. 6b - trąbka, Gardaszewski Jakub z kl. 6b - pianino, Śmiłowska Aleksandra z kl. 6b - skrzypce, Drohomirecka Abigeil z kl. 5a - skrzypce, Konieczna Noemi z kl. 5a - trąbka, Mikołajczuk Marcin z kl. 5a - bęben, Drzus Zuzanna z kl. 4a - flet prosty, Zawadzka Weronika z kl. 4a - gitara. Swój talent zaprezentowała również p. Izabela Kudokas-Drąg i zagrała na flecie poprzecznym. Publiczność miała okazję zaznajomienia się z instrumentami muzycznymi, wysłuchania pięknych polskich kolęd, podziwiania talentu swoich starszych kolegów. Młodzi artyści natomiast mieli okazję do zaprezentowania swojego talentu. Korzyść z występu była obopólna.
   Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom koncertu za wspólnie spędzone chwile, a w szczególności młodym artystom za chęć zaprezentowania się. Brawo za odwagę! Rozwijajcie nadal swój talent i go pielęgnujcie, bo to cenny skarb. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę p. I. Kudokas-Drąg za pomoc w organizacji spotkania.
Katarzyna Sygutowska, Monika Majerska
Iza Kudokas- Drąg fot. Katarzyna Sygutowska
 
STOPKA