SP1 Aktualności Mikołajkowy Turniej Sportowy poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11024013

-------------------------------------

 BHP


Mikołajkowy Turniej Sportowy

   6 grudnia 2018 r. klasy drugie wzięły udział w Mikołajkowym Turnieju Sportowym, który wpisał się już na stałe do kalendarza imprez szkolnych. Podczas zabaw i gier sportowych dzieci musiały wykazać się zwinnością, szybkością oraz pomysłowością. Mikołajkowe konkurencje dotyczyły m.in.: wyścigów reniferów, roznoszenia prezentów, zbierania bombek, układania hasła z rozsypanki wyrazowej oraz układania obrazka z puzzli i kolorowania go.Wszystkie dzieci bawiły się znakomicie. Na zakończenie sportowych zmagań otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.
Organizatorzy: W. Bas H. Kulbida-Pietrzak

alt
fot. H. Kulbida-Pietrzak
 
STOPKA