SP1 Aktualności Zdrowe odżywianie i zdrowe przekąski w klasie 1c wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11028136

-------------------------------------

 BHP


Zdrowe odżywianie i zdrowe przekąski w klasie 1c

   W listopadzie uczniowie kl. 1c na zajęciach lekcyjnych rozmawiali z wychowawczynią o zdrowym odżywianiu i zdrowych przekąskach, które mogą przynosić do szkoły. Drugą częścią zajęć było zrobienie zdrowych i kolorowych kanapek. Przygotowani uczniowie, ubrani w odpowiednie kucharskie stroje i ze zdrową żywnością, pracowali nad przygotowaniem smacznej i zdrowej kanapki. Praca była ciężka, wymagała wielu pomysłów, skupienia, uwagi, bezpieczeństwa, ale przyniosła uczniom dużo radości i zadowolenia. Efekty pracy przedstawiają zdjęcia dzieci podczas robienia kanapek i dekorowania ich. Na koniec uczniowie mogli smakować swoje przepiękne, kolorowe i co najważniejsze zdrowe kanapki. Zajęcia były „bardzo smaczne” i wesołe, a uczestnicy zadowoleni z siebie i ze swoich efektów pracy.
Irena Wiącek


fot. Irena Wiącek
 
STOPKA