SP1 Aktualności Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020144

-------------------------------------

 BHP


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach

   Dnia 6.12.2018 r. w Domu Kultury w Lubsku odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach. Naszą szkołę reprezentowały 2 drużyny: pierwsza to dzieci do lat 12 i druga to młodzież do lat 15. Nasi uczniowie w kategorii Igrzyska Dzieci do lat 12 osiągnęli ogromny sukces zdobywając III miejsce. Drużyna wystąpiła w składzie: Maria Bodnar, Filip Kozik, Błażej Dziewiński, Olaf Harasim. Drużyna otrzymała puchar i dyplom za zajęcie III miejsca, a zawodnicy medale. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Izabela Olszańska


fot. Izabela Olszańska
 
STOPKA