SP1 Aktualności Kreatywne prezenty niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999399

-------------------------------------

 BHP
Kreatywne prezenty

   Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i pod choinką leżą wspaniałe prezenty. Powstało więc pytanie, jakie prezenty uważamy za kreatywne. Te które przyniósł Gwiazdor czy te, które może zrobiliśmy sam… Jeżeli otrzymaliście coś kreatywnego od Gwiazdora, napiszcie do nas i zróbcie zdjęcie. Po Świętach przedstawimy zaskakujące i wymarzone prezenty. A oto kilka propozycji: piękne bombki, strój koziorożca, gwiazdka zrobiona na szydełku. Może Gwiazdor coś wybierze dla Was.
Czekamy
Elżbieta Jusińska
Marta Durys

fot. Elżbieta Jusińska


Mikołaj 2018


   6 grudnia wpadł do naszej szkoły długo przez nas oczekiwany święty Mikołaj z wypełnionym obficie workiem prezentów. Musieliśmy być przez cały rok grzeczni, ponieważ odwiedził wszystkie klasy i obdarował upominkiem każdego ucznia. W podziękowaniu mówiliśmy wierszyki i śpiewaliśmy ulubione piosenki świętego Mikołaja. On zaś chętnie robił sobie z nami zdjęcia i rozmawiał o naszych przedświątecznych marzeniach. Wizyta była bardzo udana, a prezenty sprawiły nam wiele radości.  
Cezary Sułkowski i Piotr Pałac

fot. Piotr Pałac


Świetlicowe zabawy z Mikołajem


 
 
fot. Katarzyna Sygutowskafot. Patrycja Dudkiewicz
 
STOPKA