SP1 Aktualności Andrzejki w klasie 2d piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11013630

-------------------------------------

 BHP


Andrzejki w klasie 2d

   Andrzejki w klasie to okazja do wspólnej zabawy, wróżenia, spojrzenia na to, co nas czeka w przyszłości. Dzieci przygotowały wiele ciekawych wróżb. Podczas zabawy śmiechu było co niemiara. Z wróżb dzieci dowiedziały się, że niektórzy z nich w przyszłości zostaną lekarzami, piłkarzami czy też fryzjerami. Czy tak się stanie – czas pokaże. Najważniejsze, że wszyscy świetnie się bawili. Miłym akcentem był również słodki poczęstunek przygotowywany przez rodziców.
Halina Kulbida-Pietrzak

fot. Halina Kulbida-Pietrzak
 
STOPKA