SP1 Aktualności Bohaterowie - Oni Walczyli o Niepodległą Polskę wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004242

-------------------------------------

 BHP
Bohaterowie - Oni Walczyli o Niepodległą Polskę
   "Bohaterowie - Oni Walczyli o Niepodległą Polskę"! Takie hasło było poświęcone prezentacji przodków - bohaterów z naszych rodzin, którzy walczyli o Niepodległość Polski. W związku z 100. rocznicą Odzyskania Niepodległości przez Polskę uczniowie i pracownicy szkoły mogli zaprezentować swoich przodków, którzy walczyli o jej wolność. Zaprezentowani zostali uczestnicy pierwszej wojny światowej, powstania wielkopolskiego, wojny polsko-bolszewickiej 1920 roku i żołnierze drugiej wojny światowej. Warto młodym pokazywać, że bohaterowie są nie tylko na filmach, ale w naszych rodzinach, wśród znajomych. Wystarczy zagłębić się w dzieje rodziny, porozmawiać ze starszymi. Można się dowiedzieć wielu ciekawych rzecz o rodzinie i poczuć dumę z bycia Polakiem!
Opracowała
Ewa Witkowska


fot. Ewa Witkowska

 
STOPKA