SP1 Aktualności Warsztaty profilaktyczne dla klas piątych z pracownikiem Urzędu Skarbowo-Celnego piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995513

-------------------------------------

 BHP
Warsztaty profilaktyczne dla klas piątych z pracownikiem Urzędu Skarbowo-Celnego

   8 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach odbyły się warsztaty profilaktyczne dla klas piątych z pracownikiem Urzędu Skarbowo-Celnego w Gorzowie Wlkp. - p. Beatą Dziurdziewicz. Tematyka warsztatów dotyczyła szkodliwości i przyczyn uzależnienia od różnych substancji psychoaktywnych. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z mechanizmem uzależnień oraz poznać środki, które negatywnie oddziaływują na organizm. Bardzo pozytywnie wypowiadali się na temat zajęć, czemu dali wyraz w informacjach zwrotnych. Uznali, że dzięki temu zdecydowanie poszerzyli swoją wiedzę i uświadomili sobie zagrożenia wynikające z zażywania środków psychoaktywnych, a także nieracjonalnego korzystania z mediów. Podsumowaniem warsztatów było spotkanie dla rodziców uczniów klas piątych.
Aneta Kochanowicz


alt
fot. Piotr Pałac
 
STOPKA