SP1 Aktualności Ferie zimowe z nordic walking wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11028245

-------------------------------------

 BHP


Ferie zimowe z nordic walking

   Uczniowie naszej szkoły już po raz drugi wyjechali w czasie ferii zimowych do Jezior Wysokich (Nadleśnictwo Lubsko) wraz z nauczycielami p. E. Jusińską i p. B. Mantyk. Program wycieczki był bardzo bogaty i urozmaicony. Pan leśniczy oprowadził nas po terenie. Zwiedziliśmy muzeum, weszliśmy na wieżę widokową, obejrzeliśmy film o walorach przyrodniczych okolicy i regionu.
   Około południa -12.00 – ruszyliśmy w teren, czyli przez las z kijami NORDIC WALKING. Na początku ćwiczyliśmy technikę marszu z kijami. No a później szliśmy przez las przez ok. 1,5 godziny. Byliśmy zaskoczeni, kiedy dotarliśmy do autobusu. Wędrówki z kijami nornic walking to przyjemność i świetna zabawa na świeżym powietrzu.
   Po tak intensywnym wysiłku fizycznym zjedliśmy kiełbaski upieczone na wspólnym ognisku.
Mamy w planach ponownie pojechać do Jezior Wysokich z kijami nornic walking i przywitać nową porę roku – WIOSNĘ.
Uczniowie klas IV i V
p. B. Mantyk
p. E. Jusińska
(kliknij zdjęcie) 
fot. B. Mantyk
 
STOPKA