SP1 Aktualności Warzywno-owocowe kukiełki niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11019979

-------------------------------------

 BHP


Warzywno-owocowe kukiełki

   Czy można wykorzystać owoce i warzywa na zajęciach technicznych? Klasa 1B pokazała, że można! Dzieci wykonały kukiełki z warzyw i owoców. Uczniowie wykazali się pomysłowością i inwencją twórczą. Kalafior nie tylko smakuje wyśmienicie, ale można z niego zrobić baranki i prześliczne pudelki. Kapusta została zamieniona w żółwia, a marchewki w stonogi. To tylko niektóre prace - pozostałe można obejrzeć. Wszystkie zostały uwiecznione na prezentowanych zdjęciach.
Opracowała
Ewa Witkowska


fot. Ewa Witkowska
 
STOPKA