SP1 Aktualności Międzynarodowy projekt „Communication to coexist” środa, 22 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11009704

-------------------------------------

 BHP


Międzynarodowy projekt „Communication to coexist”

   W tym roku klasa 5g bierze udział w międzynarodowym projekcie „Communication to coexist”. Razem z uczniami argentyńskiej szkoły w Buenos Aires COLEGIO BAYARD uczniowie poznają siebie, swoje zainteresowania i kulturę dwóch krajów. Projekt rozpoczęliśmy wymianą pytań uczniów. Nagraliśmy wideo odpowiedzi i zmontowaliśmy krótki filmik. Zapraszamy do obejrzenia i zapoznania się z pytaniami naszych rówieśników. Wysłaliśmy również do nich swoje pytania i z niecierpliwością czekamy na odpowiedzi.
Irina Wojtiuk 
STOPKA