SP1 Aktualności Dzień Postaci z Bajek piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11014046

-------------------------------------

 BHP


Dzień Postaci z Bajek

   Bajki i baśnie, zarówno te czytane, jak i oglądane, odgrywają ważną rolę w życiu dziecka. Dlatego bajkowi bohaterzy doczekali się swojego święta... Dzień Postaci z Bajek przypada na 5 listopada i jest to dzień urodzin Walta Disneya, jednego z największych twórców bajek. Aby uczcić ten dzień, panie bibliotekarki zorganizowały bajkowe spotkanie dla uczniów klas I. Odwiedziły również klasę 2b. Dzieci poprzebierane w różne postaci z bajek brały udział w zagadkach bajkowych, zabawach muzycznych i tanecznych. Wszystkie dzieci otrzymały słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.
Anna Andrukiewicz i Izabela Olszańska


alt
fot. Anna Andrukiewicz i Izabela Olszańska
 
STOPKA