SP1 Aktualności Lekcja historii i patriotyzmu środa, 22 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11009591

-------------------------------------

 BHP


Lekcja historii i patriotyzmu

   Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji Światełko Pamięci, polegającej na zbiórce zniczy , które 01 listopada zapłoną na Cmentarzu Obrońców Lwowa, grobach wybitnych Polaków, jak również zapomnianych i opuszczonych polskich mogiłach. Akcja jest wyrazem pamięci i oddaniem hołdu naszym rodakom - Polakom, którzy na przestrzeni wieków budowali wielkość Lwowa i Rzeczypospolitej, a część z nich poległa walcząc o polski Lwów. Dziękujemy również rodzicom, którzy włączyli się do akcji. Znicze zostały przekazane do Muzeum Kresowego im. Orląt Lwowskich w Żarach.
Bożena Masłowskafot. Aleksandra Śmiłowska i Bożena MasłowskaRelacja Radia Zachód
 
STOPKA