SP1 Aktualności Nauka programowania w SP 3 środa, 22 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11009445

-------------------------------------

 BHP


Nauka programowania w SP 3

   8 października klasa 2b uczestniczyła w zajęciach z nauki programowania w SP 3. Na warsztatach dzieci mogły poznać podstawy programowania i zacząć przygodę z technologiami cyfrowymi. Poprzez zabawę uczyły się logicznego myślenia i rozwijały wiele kompetencji, takich jak: kreatywność, umiejętność pracy w zespole, czy szukanie kompromisów i optymalnych rozwiązań. Programowanie to nie zajęcie dla wybranych, a świetny sposób na wspólne spędzanie czasu. Dzięki takim zajęciom uczniowie mieli szansę nauczyć się, jak zadaniowo podejść do stawianych problemów, co mogą wykorzystać w każdej dziedzinie życia.
W. Mutwil


fot. Wioletta Mutwil
 
STOPKA