SP1 Aktualności „Narodziny książki” – zajęcia w bibliotece szkolnej poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11025159

-------------------------------------

 BHP


„Narodziny książki” – zajęcia w bibliotece szkolnej

   Dnia 8 i 10 października 2018 r. w bibliotece SP 1 w Żarach gościli uczniowie klasy 2d i 2b. Dzieci brały udział w zajęciach pod hasłem „Narodziny książki”. Uczniowie dowiedzieli się, w jaki sposób tworzona jest książka oraz jacy ludzie przyczyniają się do jej powstania. Sami napisali książkę pt. "Różnimisie" oraz wykonali do niej piękne ilustracje. "Różnimisie" autorstwa uczniów klasy 2d i 2 b to książka o tolerancji i akceptacji, o misiach, które są duże i małe, wesołe i smutne, chude i grube, są jakie są, a i tak je wszyscy kochamy... Brawo dla wspaniałych pisarzy i ilustratorów.
   Nasza biblioteka jest pełna świata przygód, sensacji, humoru i fantastyki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.
   Zapraszamy.
Anna Andrukiewicz

fot. Anna Andrukiewicz
 
STOPKA