SP1 Aktualności Wizyta amerykańskich żołnierzy w naszej szkole niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999106

-------------------------------------

 BHP
Wizyta amerykańskich żołnierzy w naszej szkole

   W środę, 10 października 2018 r., gościliśmy żołnierzy amerykańskich na zajęciach języka angielskiego w SP 1 w Żarach. Goście obejrzeli naszą szkołę i poprowadzili zajęcia językowe. Uczniowie klas piątych, szóstych i siódmych mogli porozmawiać z rodzimymi użytkownikami języka angielskiego na temat ich pobytu w Polsce, pracy oraz życiu w Stanach Zjednoczonych. Wspólna lekcja stała się doskonałą okazją nie tylko do doskonalenia umiejętności porozumiewania się w języku angielskim, ale również do wzajemnego poznania. Z pewnością spotkanie na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów.
Izabela Mielniczek

 
 
STOPKA