SP1 Aktualności Wycieczka klas drugich i trzeciej do Jezior Wysokich wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004299

-------------------------------------

 BHP
Wycieczka klas drugich i trzeciej do Jezior Wysokich

   Dnia 3 i 4 października 2018 r. klasy drugie i trzecia w ramach integracji międzyklasowej odwiedziły Ośrodek Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Jeziorach Wysokich. Dzieci spotkały się z leśniczym, który poprowadził ich przez las, opowiedział i pokazał różne ciekawostki przyrodnicze. Uczniowie zwiedzili też ogród dendrologiczny, obserwując tam różne gatunki drzew. Udali się również do sal wystawowych, gdzie w sposób praktyczny i za pomocą obserwacji zdobywali kolejną porcję wiedzy o lesie. Następnie weszli na wieżę widokową, obserwując z wysokości okolicę. Spotkanie zakończyli wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku i zabawami z kolegami na powietrzu. Czas upłynął szybko i w miłej atmosferze. Wszyscy wrócili z wycieczki zmęczeni i bardzo zadowoleni.
Wychowawcy klas drugich i trzeciej
alt
fot. Wiesława Półtorak i Halina Kulbida-Pietrzak
 
STOPKA