SP1 Aktualności Narodowe Czytanie 2018 – prezent od Instytutu Książki niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998364

-------------------------------------

 BHP
Narodowe Czytanie 2018 – prezent od Instytutu Książki

   Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach wzięła udział w Narodowym Czytaniu 2018. Uczniowie klas ósmych czytali fragmenty Przedwiośnia Stefana Żeromskiego młodszym koleżankom i kolegom. Instytut Książki na swoim profilu na Facebooku ogłosił, że jeśli udowodni się, iż wzięło się udział w tej szczytnej akcji, otrzyma się notesy ze Stefanem Żeromskim. Pan Piotr Pałac zgłosił szkołę i 4 października 2018 r. otrzymaliśmy notesy. Trafiły one w ręce Pań z biblioteki, inicjatorek akcji: p. Anny Andrukiewicz i p. Izabeli Olszańskiej oraz wspomagającego je p. Piotra Pałaca.
Piotr Pałac oraz Panie Bibliotekarki

fot. Piotr Pałac
 
STOPKA