SP1 Aktualności Pasowanie na Świetlika niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998225

-------------------------------------

 BHP
Pasowanie na Świetlika

   Dnia 1 października 2018 r. w naszej świetlicy odbyło się Pasowanie na „Świetlika”. Na uroczystość przybyli Rodzice oraz p. wicedyrektor Edyta Talarowska. Wszystkich zgromadzonych przywitała uczennica klasy 5a Natalia Szczuka, a dzieci z klas II (Anita Szewczyk, Otylia Idzik, Laura Wąsowicz oraz Marysia Galuba) zaprezentowały kilka wierszy.
   Aby dołączyć do świetlicowej gromady, pierwszoklasiści w obecności rodziców, p. wicedyrektor, starszych kolegów i wychowawców świetlicy musieli przejść przez próby: sprawności, wiedzy oraz śpiewu. Uczniowie z powodzeniem przeszli wszystkie próby, a następnie złożyli uroczyste ślubowanie, po którym p. wicedyrektor pasowała wszystkich na „Świetlików”. Uczniowie otrzymali od wychowawców „Medale Dzielnego Świetlika”, słodkie upominki oraz balony. Cała impreza przebiegała w wesołej i przyjaznej atmosferze. Od tej chwili nasze „Świetliki” czeka mnóstwo ciekawych i kreatywnych zadań.
   Dziękujemy wszystkim za przybycie, wychowawcom klas I za współpracę, a uczniom klas starszych za zaangażowanie w przygotowanie tej uroczystości.
Wychowawcy świetlicy
Monika Majerska
Katarzyna Sygutowska
Stanisława Bałdyga

fot. Wychowawcy świetlicy
 
STOPKA