SP1 Aktualności Wycieczka klasy 3a do piekarni piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995546

-------------------------------------

 BHP
Wycieczka klasy 3a do piekarni

   W piątek, 21 września 2018 r., uczniowie klasy 3a wybrali się na wycieczkę do piekarni. Obserwowali tam proces powstawania chleba. Dowiedzieli się, jakich składników używa się do wypieków. Obserwowali kolejne czynności piekarzy. Przyjrzeli się pracy maszyny do wyrabiania ciasta i piecom, w których wypieka się chleb. Oglądali gatunki chleba oraz inne wypieki ułożone na półkach w sklepie. Niektórzy z uczniów dokonali zakupu. W prezencie dzieci otrzymały do degustacji świeży bochenek chleba, a indywidualnie każdy słodki przysmak w postaci różnych ciasteczek. Na koniec dzieci podziękowały za ciekawą lekcję, wręczyły pracownikom kolorowy dyplom.
   Wycieczka była bardzo udana i pouczająca. Wszyscy wrócili zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia.
W. Półtorak

fot. Wiesława Półtorak
 
STOPKA