SP1 Aktualności Koło filmowe 2018/2019 – drugie spotkanie poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11024193

-------------------------------------

 BHP


Koło filmowe 2018/2019 – drugie spotkanie

   Wyjątkowo w środę, 26 września 2018 r., odbyło się drugie spotkanie koła filmowego. Wzięło w nim udział prawie dwadzieścioro uczniów, obejrzeliśmy wspólnie film Szalone wakacje na kółkach z nieodżałowanym Robinem Williamsem. Uczniowie zapoznali się z pojęciem kina familijnego i komedii. Każdy, kto chce się pośmiać oraz sprawdzić, czy z powodu pracy nie zaniedbuje swoich bliskich, musi zobaczyć ten film.
   Obraz ten jest często krytykowany, jednak przesłanie w nim zawarte sprawia, że warto wspólnie z rodziną go zobaczyć. Zresztą Robin Williams grał już kiedyś w filmie bardzo podobnym w treści – był to Hook, historia o Piotrusiu Panu.
Piotr Pałac

fot. Piotr Pałac
 
STOPKA