SP1 Aktualności Magia na lekcjach języka angielskiego wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11025255

-------------------------------------

 BHP


Magia na lekcjach języka angielskiego

   Z okazji Europejskiego Dnia Języków uczniowie klasy 3a i 4b uczyli się nazw państw po angielsku oraz flag reprezentujących te państwa. Jednym z ćwiczeń było wykonanie „magicznej” kolorowanki. Z pomocą programu do Augmented Reality (pol. Rzeczywistość rozszerzona) dzieci mogły zobaczyć swoje prace w formie obrazu 3D. Była to świetna zabawa połączona z nauką europejskich flag i angielskich słówek. Jak flagi i napisy „ożywają”, możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej.
Izabela Mielniczek 
STOPKA