SP1 Aktualności ODZNAKA JAKOŚCI ZA MIĘDZYNARODOWY PROJEKT poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11024109

-------------------------------------

 BHP


ODZNAKA JAKOŚCI ZA MIĘDZYNARODOWY PROJEKT

   Wspaniała wiadomość dla wszystkich, którzy w ubiegłym roku szkolnym pracowali nad międzynarodowym projektem "The Magic Crew" ("Magiczna załoga").
   Krajowe Biuro eTwinning w Polsce przyznało Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach Krajową
   Odznakę Jakości! Odznaka ta jest przyznawana przez Krajowe Biuro eTwinning tym nauczycielom, których praca w ramach partnerstwa uznawana jest za wyróżniającą w naszym kraju. Jest ona wyrazem uznania dla nauczycieli i uczniów za zaangażowanie w działania poświęcone europejskiej współpracy. Dla uczniów jest wspaniałą motywacją do dalszej pracy, dla nauczyciela uznaniem jego pracy, a dla szkoły prestiżem i wyrazem otwartości na współpracę międzynarodową.
   Przygotowany przez nas projekt, po spełnieniu wymogów formalnych, został oceniony pod kątem następujących kryteriów: innowacyjność pedagogiczna i kreatywność, integracja z programem nauczania, komunikacja i wymiana informacji pomiędzy szkołami partnerskimi, współpraca pomiędzy szkołami partnerskimi, wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych, trwałość i możliwość ponownego wykorzystania.
   Gratuluję wszystkim zaangażowanym uczniom!
Izabela Mielniczek
autor i koordynator projektu

 
STOPKA