SP1 Aktualności Wymiana kartek z kolegami z zagranicy niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999362

-------------------------------------

 BHP
Wymiana kartek z kolegami z zagranicy

   To już tradycja naszej szkoły, że uczniowie we wrześniu przygotowują kartki prezentujące Żary i Polskę i wysyłają je za granicę. W tym roku szkolnym pocztówki z życzeniami po angielsku i polsku przygotowali uczniowie klasy 4b i 5b. Otrzymamy kartki z 13 krajów z całej Europy. Wymianę organizujemy jako jedno z zadań projektu międzynarodowego programu eTwinnng z okazji Europejskiego Dnia Języków. Już dwa razy nasz projekt został wybrany na najbardziej innowacyjne wydarzenie Europejskiego Dnia Języków zorganizowane w Polsce. Trzymamy kciuki, aby i tym razem również wygrać. Czekając na pocztówki, zachęcam do obejrzenia krótkiej prezentacji naszych kartek i filmu przesłanego przez uczniów z Francji:
Izabela Mielniczek


 
 
STOPKA