SP1 Aktualności Narodowe Czytanie w SP 1 w Żarach wtorek, 21 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11004017

-------------------------------------

 BHP
Narodowe Czytanie w SP 1 w Żarach

   W piątek, 7 września 2018 r., w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach uczniowie klas ósmych czytali młodszym koleżankom i kolegom PRZEDWIOŚNIE Stefana Żeromskiego. Tego dnia w całej Polsce czytano fragmenty powieści Żeromskiego w ramach akcji społecznej propagującej znajomość literatury polskiej - "Narodowe Czytanie". Inicjatorkami Narodowego Czytania w SP były panie bibliotekarki: Izabela Olszańska oraz Anna Andrukiewicz. Zachęcamy wszystkich do czytania: "kto czyta książki, żyje podwójnie" (Umberto Eco).
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski

fot. Piotr Pałac
 
STOPKA