SP1 Aktualności „Aktywny Ja – wolny od uzależnień” niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998358

-------------------------------------

 BHP
„Aktywny Ja – wolny od uzależnień”

   6 czerwca 2018 r. miał miejsce happening: „Aktywny Ja – wolny od uzależnień” zorganizowany przez Miejską Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żarach. Uczniowie z klasy 1b wzięli aktywny udział w tym wydarzeniu. Skandowali okrzyki, brali udział w przemarszu ulicami Żar, prezentując kolorowe transparenty zachęcające do prowadzenia zdrowego stylu życia. Dzieci skandowały: „Alkohol i papierosy to śmieci. Wiedzą o tym wszystkie dzieci. Dorośli ich nie używają, bo rozumy mają”, „Bez używek się obejdę, za to sportowcem świetnym będę”. Za udział w happeningu uczniowie otrzymali pamiątkowy dyplom, słodycze i książki.
Aneta Kochanowicz


fot. Wioleta Mutwil
 
STOPKA