SP1 Aktualności Świetlicowy Turniej Warcabowy piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995557

-------------------------------------

 BHP
Świetlicowy Turniej Warcabowy

   Wzorem lat ubiegłych odbył się w naszej szkole Świetlicowy Turniej Warcabowy dla klas I-III. Celem Turnieju była integracja uczniów, a także kształtowanie postawy sportowej rywalizacji oraz kulturalnego zachowania wobec przeciwnika, rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, radzenia sobie w sytuacjach problemowych i dostosowania się do reguł gry, kształtowanie umiejętności przeżywania sukcesów i porażek. Turniej zorganizowały panie Teresa Kamińska i Stanisława Bałdyga. Impreza cieszyła się dużą popularnością. Podczas turnieju panowała serdeczna atmosfera. Zawodnicy kibicowali sobie wzajemnie. Wszyscy byli bardzo dobrze przygotowani do turnieju.

Zwycięzcami Turnieju zostali:

- I miejsce Alan Małkowski z klasy 1d,
- II miejsce Olaf Harasim z klasy 3a,
- III miejsce Wojtek Borysiak z klasy 3f
.
Gratulujemy zwycięzcom! Brawo!
Teresa Kamińska i Stanisława Bałdyga

fot. Teresa Kamińska
 
STOPKA