SP1 Aktualności „WYGRAJ SUKCES'' niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999538

-------------------------------------

 BHP
„WYGRAJ SUKCES''

   2.06.2018 r. w zielonogórskiej Palmiarni odbywał się drugi etap, czyli kwalifikacje regionalne do ogólnopolskiego 23. Konkursu Piosenki „WYGRAJ SUKCES'' .Do rywalizacji przystąpiło 37 uczestników. Reprezentantka SP 1, Milena Wójtowicz, uczennica kl. 6 a, dzielnie, pokonując stres i tremę, zaprezentowała się w dwóch piosenkach .Jeszcze tym razem nie udało się awansować do występu na deskach sceny finałowej w Tarnobrzegu. Uczennica otrzymała pamiątkowy dyplom.
Izabela Kudokas-Drąg

alt
fot.S.Wójtowicz i I.Kudokas-Drąg 
 
STOPKA