SP1 Aktualności VI Festyn Rodzinny w SP 1 w Żarach piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11014417

-------------------------------------

 BHP


VI Festyn Rodzinny w SP 1 w Żarach

   W sobotę, 26 maja 2018 r., odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach kolejny, VI Festyn Rodzinny :-) Stowarzyszenie "Dobra Szkoła" otrzymało na jego organizację dotację od żarskiego Urzędu Miasta w wysokości 2500 zł.
   Spotkanie uświetnili swoją obecnością Pani Burmistrz Danuta Madej oraz Pan Wiceburmistrz Olaf Napiórkowski. Bardzo miłym akcentem było ogłoszenie zebranym przez Szacownych Gości, iż w środę, 23 maja, komisja konkursowa zdecydowała, że Pani Agnieszka Ropska będzie dyrektorem SP 1 w Żarach przez kolejnych pięć lat :-)
   Zumba, pokaz psa Służby Ochrony Kolei, pokaz WOPR, dmuchane zamki, pyszne ciasta, kiełbasa i kaszanka, słynna Grochówka Woźnego, oblegana loteria fantowa, przejażdżki na koniu, a nade wszystko występy uczniów i występy gościnne - to tylko część atrakcji, które czekały na społeczność Jedynki i mieszkańców Żar :-)
   Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i...
   ...DO ZOBACZENIA ZA ROK!!!
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski


FOTORELACJA
alt
fot. Piotr Pałac


alt

 
STOPKA