SP1 Aktualności Spotkanie z leśnikiem wtorek, 28 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11028485

-------------------------------------

 BHP


Spotkanie z leśnikiem

   Uczniowie klas trzecich spotkali się z leśnikiem, panem Damianem Sandakiem, który opowiadał o drzewach i zwierzętach żyjących w lasach Nadleśnictwa Lipinki. Dzieci zaprezentowały swoje prace plastyczne na temat „Jakie to drzewa?”. Następnie odbył się quiz dotyczący wiedzy o lesie. W klasach pierwszych i drugich odbyły się lekcje ekologiczne dotyczące segregacji śmieci, rozpoznawania drzew i zachowania się w lesie. Prace wykonane przez uczniów klas 1-3 zostały zaprezentowane w holu szkoły.
Wicedyrektor
Honorata Kryszewska

alt
fot. Anna Andrukiewicz
 
STOPKA