SP1 Aktualności ,,Uczeń na drodze” niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999169

-------------------------------------

 BHP
,,Uczeń na drodze”

   „Uczeń na drodze” to tytuł LUBUSKIEGO KONKURSU WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM, organizowanym pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty. Głównym celem konkursu jest poprawa bezpieczeństwa wszystkich dzieci w ruchu drogowym.

   W eliminacjach rejonowych powiatu naszą szkołę reprezentowali: Marcin Paliga kl. Vd, Asia Karczyńska kl. VIc i Ola Piotrowicz kl. VIIc. Zdobyliśmy III miejsce i otrzymaliśmy nagrodę 300 zł przeznaczone na cele szkolne związane z edukacją BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM.
Krystyna Maj


alt
fot. Krystyna Maj
 
STOPKA