SP1 Aktualności Egzamin Gimnazjalny – 18-20 kwietnia 2018 niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020191

-------------------------------------

 BHP


Egzamin Gimnazjalny – 18-20 kwietnia 2018

   To już przedostatni Egzamin Gimnazjalny. Tradycyjnie uczniowie klas trzecich pisali egzamin na naszej sali gimnastycznej. Pierwszego dnia był to egzamin z historii i wos-u (60 minut) oraz j. polskiego (90 minut), drugiego dnia z przedmiotów przyrodniczych (biologii, geografii, chemii i fizyki – 60 min.) oraz matematyki (90 min.). Trzeci dzień to czas egzaminu z j. angielskiego lub j. niemieckiego. Otrzymane punkty z egzaminu mają znaczący wpływ na rekrutację do szkół średnich.
Alicja Kurzydło


fot. Alicja Kurzydło
 
STOPKA