SP1 Aktualności Wycieczka edukacyjna klasy 3f "Od uprawy do potrawy" niedziela, 26 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11020106

-------------------------------------

 BHP


Wycieczka edukacyjna klasy 3f "Od uprawy do potrawy"

   5 lutego chętni uczniowie z klasy 3f oraz uczestnicy zajęć świetlicowych świetlicy Promyk TPD w Żarach wzięli udział w wycieczce edukacyjnej "Od uprawy do potrawy" prowadzonej przez pracowników sklepu Tesco.
   Program edukacyjny "Od uprawy do potrawy" to ekspedycje do miejsc, w których każdy uczeń podejmuje decyzję o swoim odżywianiu. Zamiast poznawania teorii, dzieci samodzielnie odkrywały, badały i wyciągały własne wnioski. Próbowały nowych smaków i łamały szyfry etykiet. Odkrywały, że za zwykłym ananasem kryje się niezwykła historia podróży przez ocean.
   Dzieci podczas wycieczki były bardzo aktywne i ciekawe wszystkiego, co zobaczyły i usłyszały. Ulubioną częścią Ekspedycji była degustacja, ale przede wszystkim odszukiwanie naklejek potrzebnych do piramidy żywieniowej.
   Do programu mogą przyłączyć się wszystkie chętne klasy. Wystarczy zgłosić swój udział i zarejestrować się na stronie sklepu Tesco i wpisać nazwę programu "Od uprawy do potrawy".
   Zachęcam klasy do udziału w zajęciach - są ciekawe i łączą praktykę z teorią.
Anna Andrukiewicz
 
STOPKA