SP1 Aktualności Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10998508

-------------------------------------

 BHP
Szkolny Konkurs Recytatorski klas I-III

   1 i 2 lutego 2018 r. odbył się w SP 1 w Żarach Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I - III. Dzieci zaprezentowały się wspaniale w wierszach J. Tuwima, D. Gellner, W. Chotomskiej, J. Brzechwy i wielu innych. Prawdziwe uznanie komisji zdobyli uczniowie pierwszych klas. Byli świetnie przygotowani i godnie reprezentowali swoje oddziały. Dobrze rokują, dlatego trzymamy kciuki za udział w następnych konkursach. Do etapu miejskiego komisja w składzie pań: Izabeli Olszańskiej, Jolanty Kozińskiej i Anny Andrukiewicz, zakwalifikowała następujące osoby:

Wroński Oskar klasa 1a
Anna Kondratowicz klasa 3a
Kozińska Milena klasa 3a
Oliwia Delejowska klasa 3e
Anna Andrukiewicz
 
STOPKA