SP1 Aktualności Pożegnanie jesieni piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10991337

-------------------------------------

 BHP
Pożegnanie jesieni

   21 listopada, niedziela, mglisty poranek. Spoglądam przez okno… nieciekawie. Trudny czas dla fotografów. Brak pomysłów na zdjęcia. Jesień skrzętnie uprzątnęła wszelkie kolory. Mimo to wychodzę z domu, błąkam się cicho po opustoszałych ulicach. Gdzie by tu pójść? Park! Ale tam też jakoś szaro, smętnie. Wciąż nie ma wielkiego sprzymierzeńca fotografii, słońca, chociaż gdzieniegdzie mgła przerywa już swą zasłonę. E tam! Wracam do domu. Zaserwuję sobie smakowite i gorące cappuccino z kawałkami czekolady. I wtedy właśnie, pośród zeschłych i mokrych liści ujrzałem stokrotki. Małe, białe lub różowe. Zacząłem robić zdjęcia, jak zwykle pochłonęło mnie to bez reszty, nawet nie zauważyłem, że na niebie pojawił się Helios ze swoją złocistą kwadrygą zaprzężoną w cztery ogniste rumaki. Słońce, małe krople wody na płatkach stokrotek… Tak oto pożegnała się z nami jesień. Kwieciście, kolorowo, radośnie.
   W środę ponoć zima rusza do ataku…
Piotr Pałac

(kliknij w zdjęcie)

fot. Piotr Pałac
 
STOPKA