SP1 Aktualności Spotkanie z ratownikami WOPR! sobota, 16 lutego 2019
 

 

snow by jsnowfall
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7868993
Spotkanie z ratownikami WOPR! PDF Drukuj Email

   Dnia 29 stycznia 2018 roku odbyło się podsumowanie nauki pływania uczniów klas trzecich. W spotkaniu uczestniczyli wszyscy uczniowie klas I-III. Pani Barbara Mantyk, nauczyciel wychowania fizycznego, wyczytała uczniów z klasy 3a, 3b i 3c, którzy otrzymali Certyfikaty Nauki Pływania, a 30 z nich zdobyło Karty Pływackie. Certyfikaty i karty pływackie wręczył pan Zbigniew Zdzitowiecki - szef ratowników WOPR-u. Następnie młodzi ratownicy pod okiem p. Zdzitowieckiego zaprezentowali,  w jaki sposób przeprowadzić akcje ratownicze na wodzie. Odbyła się również pogadanka dotycząca bezpiecznych ferii zimowych.
   Dziękuję nauczycielom i ratownikom WOPR-u za pomoc i współpracę ze szkołą.
Honorata Kryszewska - wicedyrektor


alt
fot. Wioletta Mutwil