SP1 Aktualności Spotkanie z ratownikami WOPR! niedziela, 19 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10999176

-------------------------------------

 BHP
Spotkanie z ratownikami WOPR!

   Dnia 29 stycznia 2018 roku odbyło się podsumowanie nauki pływania uczniów klas trzecich. W spotkaniu uczestniczyli wszyscy uczniowie klas I-III. Pani Barbara Mantyk, nauczyciel wychowania fizycznego, wyczytała uczniów z klasy 3a, 3b i 3c, którzy otrzymali Certyfikaty Nauki Pływania, a 30 z nich zdobyło Karty Pływackie. Certyfikaty i karty pływackie wręczył pan Zbigniew Zdzitowiecki - szef ratowników WOPR-u. Następnie młodzi ratownicy pod okiem p. Zdzitowieckiego zaprezentowali,  w jaki sposób przeprowadzić akcje ratownicze na wodzie. Odbyła się również pogadanka dotycząca bezpiecznych ferii zimowych.
   Dziękuję nauczycielom i ratownikom WOPR-u za pomoc i współpracę ze szkołą.
Honorata Kryszewska - wicedyrektor


alt
fot. Wioletta Mutwil
 
STOPKA