SP1 Aktualności PRZYGOTOWANIA DO KARNAWAŁU poniedziałek, 27 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11024215

-------------------------------------

 BHP


PRZYGOTOWANIA DO KARNAWAŁU

   Dzieci wraz z wychowawcami świetlicy szkolnej przygotowały łańcuchy do ozdobienia sali świetlicy na karnawał. Udało nam się stworzyć bardzo długi łańcuch z kolorowych kółek - otaczający całą salę przy suficie, a także krótsze łańcuszki z gwiazdek przestrzennych. Aby było nam jeszcze weselej na świetlicy, kolejne dni spędziliśmy na przygotowywaniu "akwarium". Techniką origami powstały rybki, rekiny, kraby oraz żółwie morskie. Pracy było dużo, ale śmiechu i zabawy przy tym również. Warto było, bo teraz na świetlicy mamy piękne akwarium, które cieszy oczy wszystkich!
Patrycja Dudkiewicz, Krystyna Starosta


fot. Patrycja Dudkiewicz
 
STOPKA