SP1 Aktualności PRZYGOTOWANIA DO KARNAWAŁU sobota, 16 lutego 2019
 

 

snow by jsnowfall
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7868976
PRZYGOTOWANIA DO KARNAWAŁU PDF Drukuj Email

   Dzieci wraz z wychowawcami świetlicy szkolnej przygotowały łańcuchy do ozdobienia sali świetlicy na karnawał. Udało nam się stworzyć bardzo długi łańcuch z kolorowych kółek - otaczający całą salę przy suficie, a także krótsze łańcuszki z gwiazdek przestrzennych. Aby było nam jeszcze weselej na świetlicy, kolejne dni spędziliśmy na przygotowywaniu "akwarium". Techniką origami powstały rybki, rekiny, kraby oraz żółwie morskie. Pracy było dużo, ale śmiechu i zabawy przy tym również. Warto było, bo teraz na świetlicy mamy piękne akwarium, które cieszy oczy wszystkich!
Patrycja Dudkiewicz, Krystyna Starosta


fot. Patrycja Dudkiewicz