SP1 Aktualności Wolontariusze WOŚP sobota, 16 lutego 2019
 

 

snow by jsnowfall
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7868600
Wolontariusze WOŚP PDF Drukuj Email

   14.01.2018 r. miała miejsce ogólnopolska akcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, fundacji Jurka Owsiaka, w której wzięli udział uczniowie naszej szkoły - Zuzanna Drzus, Alicja Pytel, Julia i Wiktoria Drgas, Agnieszka Dudkiewicz, Natalia Głowacka, Kornelia Kostecka i Alan Zdzienicki oraz mały pomocnik Brajan Zdzienicki. W tym roku dotyczyła ona wyrównywania szans w leczeniu noworodków. Mimo chłodu, zbierali oni pieniążki na ulicach Żar. Wolontariuszom z naszej szkoły udało się zebrać ok. 2750 zł oraz 4 euro, a także małe kwoty w innych walutach. Ich pasja pomagania pokazuje, że warto stawiać sobie cele, warto być razem, aby później z radością wspierać innych ludzi. To, co dziś dajemy innym - od innych także otrzymamy. Dobro wraca!
Patrycja Dudkiewicz

alt
fot. Patrycja Dudkiewicz