SP1 Aktualności Czytamy po angielsku piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995648

-------------------------------------

 BHP
Czytamy po angielsku

   Do naszej biblioteki trafił zbiór uproszczonych lektur w języku angielskim, tzw. readersów. Książki były inspiracją projektów edukacyjnych z języka angielskiego. Uczniowie dobrani w grupy zgodnie z poziomem umiejętności językowych i zainteresowań czytali wybraną przez siebie książkę w języku angielskim. Po przeczytaniu przygotowali plakaty zachęcające innych do lektury wybranej przez nich książki. Projekt powstał z myślą o wsparciu naszej szkoły w działaniach promujących czytelnictwo w języku angielskim. Jego ideą jest zachęcanie do czytania i wyrobienie nawyku czytania w języku obcym.
Izabela Mielniczek

Zdjęcia z pracy nad projektem klasy 7D:
Plakaty uczniów klasy 7D promujące czytanie książek w języku angielskim:

 
 
STOPKA