SP1 Aktualności Czytamy po angielsku poniedziałek, 10 grudnia 2018
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7661794
Czytamy po angielsku PDF Drukuj Email

   Do naszej biblioteki trafił zbiór uproszczonych lektur w języku angielskim, tzw. readersów. Książki były inspiracją projektów edukacyjnych z języka angielskiego. Uczniowie dobrani w grupy zgodnie z poziomem umiejętności językowych i zainteresowań czytali wybraną przez siebie książkę w języku angielskim. Po przeczytaniu przygotowali plakaty zachęcające innych do lektury wybranej przez nich książki. Projekt powstał z myślą o wsparciu naszej szkoły w działaniach promujących czytelnictwo w języku angielskim. Jego ideą jest zachęcanie do czytania i wyrobienie nawyku czytania w języku obcym.
Izabela Mielniczek

Zdjęcia z pracy nad projektem klasy 7D:
Plakaty uczniów klasy 7D promujące czytanie książek w języku angielskim: