SP1 Aktualności Andrzejki w świetlicy szkolnej piątek, 24 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 11013908

-------------------------------------

 BHP


Andrzejki w świetlicy szkolnej

   30 listopada 2017 r. obchodziliśmy uroczyście w świetlicy szkolnej „Dzień Wróżb”. Tego dnia dzieci miały okazję przenieść się w magiczny świat zabaw i wróżb. Uczniowie odgadywali, kim będą w przyszłości, jak będzie miał na imię wybranek serca. Układając buty, uczestnicy spotkania sprawdzili, kto z nich pierwszy zmieni stan cywilny. Wylosowano pomyślne wróżby na najbliższy czas. Oczywiście nie mogło zabraknąć andrzejkowej dyskoteki! Przy wspaniałej muzyce wszyscy bawili się doskonale! Było bardzo miło i wesoło. Dzieci świetnie się bawiły, mamy nadzieję, że wszystkie pomyślne przepowiednie się spełnią.
Teresa Kamińska
Krystyna Starosta


fot. Krystyna Starosta
 
STOPKA