SP1 Aktualności Andrzejki w świetlicy szkolnej poniedziałek, 10 grudnia 2018
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7662022
Andrzejki w świetlicy szkolnej PDF Drukuj Email

   30 listopada 2017 r. obchodziliśmy uroczyście w świetlicy szkolnej „Dzień Wróżb”. Tego dnia dzieci miały okazję przenieść się w magiczny świat zabaw i wróżb. Uczniowie odgadywali, kim będą w przyszłości, jak będzie miał na imię wybranek serca. Układając buty, uczestnicy spotkania sprawdzili, kto z nich pierwszy zmieni stan cywilny. Wylosowano pomyślne wróżby na najbliższy czas. Oczywiście nie mogło zabraknąć andrzejkowej dyskoteki! Przy wspaniałej muzyce wszyscy bawili się doskonale! Było bardzo miło i wesoło. Dzieci świetnie się bawiły, mamy nadzieję, że wszystkie pomyślne przepowiednie się spełnią.
Teresa Kamińska
Krystyna Starosta


fot. Krystyna Starosta