SP1 Aktualności Tytuł NAJLEPSZEGO MATEMATYKA w szkole czwartek, 13 grudnia 2018
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7669011
Tytuł NAJLEPSZEGO MATEMATYKA w szkole PDF Drukuj Email

   W październiku i listopadzie odbyły się I i II etap Turnieju Matematycznego. Uczniowie klas siódmych oraz drugich i trzecich gimnazjum rywalizowali o tytuł NAJLEPSZEGO MATEMATYKA w szkole. Już w grudniu wielki Finał – zmierzą się w nim najlepsi. Kto w tym roku zdobędzie zaszczytny tytuł NAJLEPSZEGO MATEMATYKA, dowiemy się już wkrótce.
Alicja Kurzydło


fot: Alicja Kurzydło