SP1 Aktualności Nasz projekt międzynarodowy - To było wyzwanie! piątek, 24 maja 2019
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 8127146
Nasz projekt międzynarodowy - To było wyzwanie! PDF Drukuj Email

   Jednym z zadań naszego międzynarodowego projektu "Friends forever" było przedstawienie szkół w formie "mannequin challenge", zabawie polegającej na nagrywaniu scenek, podczas których biorący w nich udział ludzie zastygają w pozach niczym manekiny. W ten sposób powstały nagrania, dzięki którym możemy obejrzeć szkoły partnerów projektu oraz poznać kolegów i koleżanki ze szkół z całej Europy. W naszym mannequin challenge wzięła udział klasa 4b oraz uczniowie ze szkół z Francji, Hiszpanii, Ukrainy i Turcji. Ta zabawa sprawiła dzieciom ogromną radość. Zapraszam do obejrzenia dwóch filmów.
Izabela Mielniczek

Międzynarodowy mannequin challenge - składanka nagrań:


 
Nasza szkoła w mannequin challenge: