SP1 Aktualności Nasz projekt międzynarodowy - To było wyzwanie! piątek, 17 września 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Logo Librus

FACEBOOK SP1

FACEBOOK BIBLIOTEKA

FACEBOOK ŚWIETLICA
LEPSZA SZKOŁA
ETWINNING
Od grosika do złotówki
EKOLOGIA
E K O L O G I A
STOWARZYSZENIE DOBRA SZKOŁA
KONKURS FILMOWY Międzyszkolny Konkurs Filmowy
ENGLISH BLOG
TRZYMAJ FORMĘ
MAŁY MISTRZ
 SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE
BEZPIECZNA SZKOŁA
      
      INFORMATYKA
      FAR

MOL BIBLIOTEKA
Odsłon : 10995777

-------------------------------------

 BHP
Nasz projekt międzynarodowy - To było wyzwanie!

   Jednym z zadań naszego międzynarodowego projektu "Friends forever" było przedstawienie szkół w formie "mannequin challenge", zabawie polegającej na nagrywaniu scenek, podczas których biorący w nich udział ludzie zastygają w pozach niczym manekiny. W ten sposób powstały nagrania, dzięki którym możemy obejrzeć szkoły partnerów projektu oraz poznać kolegów i koleżanki ze szkół z całej Europy. W naszym mannequin challenge wzięła udział klasa 4b oraz uczniowie ze szkół z Francji, Hiszpanii, Ukrainy i Turcji. Ta zabawa sprawiła dzieciom ogromną radość. Zapraszam do obejrzenia dwóch filmów.
Izabela Mielniczek

Międzynarodowy mannequin challenge - składanka nagrań:


 
Nasza szkoła w mannequin challenge:

 
STOPKA