SP1 Aktualności Pasowanie pierwszoklasistów wtorek, 16 lipca 2019
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 8270429
Pasowanie pierwszoklasistów PDF Drukuj Email
   Dnia 24 września 2010 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. Koleżanki i koledzy z Samorządu Uczniowskiego uroczyście powitali przybyłych gości, nauczycieli i rodziców, a przede wszystkim pierwszoklasistów.
   Uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, że: będą dobrymi uczniami, będą szanować nauczycieli i będą kochać swoją Ojczyznę. Po ślubowaniu odbyło się pasowanie na ucznia. Każdy uczeń otrzymał dyplom pasowania i odznakę „Jestem uczniem”.
   Na zakończenie uroczystości pierwszoklasiści zaprezentowali wiersze i zaśpiewali piosenkę. Rodzice uczniów przygotowali słodki poczęstunek.
Z życzeniami
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
 
(kliknij zdjęcie)
fot. Piotr Pałac