SP1 Aktualności Warsztaty pt. "Tworzymy książki" czwartek, 13 grudnia 2018
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7669181
Warsztaty pt. "Tworzymy książki" PDF Drukuj Email

   W dniach 20, 26, 27 i 30 października 2017 r. w bibliotece szkolnej odbyły się spotkania warsztatowe realizowane z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Zajęcia przeprowadzono dla uczniów z klasy 2a, 3d, 3c i 3f. Warsztaty stanowiły okazję do poznania całego cyklu tworzenia książki od pomysłu, poprzez kolejne etapy powstawania, aż do produktu finalnego. Podczas zajęć dzieci, pracując, tworzyły wspólną książkę do wiersza Marii Terlikowskiej pt. „Kolorowe koła”. Prace wszystkich uczestników będzie można zobaczyć w listopadzie na wystawie w holu szkoły.
Izabela Olszańska

fot. Izabela Olszańska