SP1 Aktualności Warsztaty pt. "Tworzymy książki" czwartek, 20 września 2018
 

 
Logo Librus
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy

album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo Etwinning
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń
Logo SU SP1 Żary
Aktualności Samorządu Uczniowskiego
logo FAR
Odsłon : 7511288
Warsztaty pt. "Tworzymy książki" PDF Drukuj Email

   W dniach 20, 26, 27 i 30 października 2017 r. w bibliotece szkolnej odbyły się spotkania warsztatowe realizowane z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Zajęcia przeprowadzono dla uczniów z klasy 2a, 3d, 3c i 3f. Warsztaty stanowiły okazję do poznania całego cyklu tworzenia książki od pomysłu, poprzez kolejne etapy powstawania, aż do produktu finalnego. Podczas zajęć dzieci, pracując, tworzyły wspólną książkę do wiersza Marii Terlikowskiej pt. „Kolorowe koła”. Prace wszystkich uczestników będzie można zobaczyć w listopadzie na wystawie w holu szkoły.
Izabela Olszańska

fot. Izabela Olszańska