SP1 Aktualności Ogólnopolski Konkurs Plastyczny wtorek, 16 lipca 2019
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Logo Etwinning
Od grosika do złotówki
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR

 
Odsłon : 8270425
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny PDF Drukuj Email
   Dnia 23 września 2010r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpieczeństwo Dziecka na Drodze - 2010”. Do konkursu przystąpili uczniowie klas pierwszych. Każdy z nich wykonał pracę plastyczną przedstawiającą prawidłowe zasady korzystania z jezdni.Nagrodą główną był rower oraz upominki w postaci puzzli i światełek odblaskowych. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni, a uczeń Leon Szleniecki otrzymał nagrodę główną, czyli rower.
   Fundatorem nagród była firma Statoil Poland z siedzibą w Warszawie. Wszystkim nagrodzonym gratuluję!
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
 
(kliknij w zdjęcie)
fot. Honorata Kryszewska