SP1 Aktualności „Złota Polska Jesień” czwartek, 13 grudnia 2018
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7669143
„Złota Polska Jesień” PDF Drukuj Email

   Szkolny konkurs kl. 1-3 pod hasłem „Złota Polska Jesień” został podsumowany. W konkursie wzięli udział chętni uczniowie z różnych klas. Dzieci przynosiły bardzo ciekawe i piękne prace wykonane z różnych darów jesieni. Jesień gościła u nas: z sadu, lasu i pola. Piękne prace, przyniesione i wykonane przez dzieci, „ubrane w szatę kolorowej jesieni”, zebrane na wystawie, zdobiły hol naszej szkoły. Wszyscy uczniowie, którzy brali udział w konkursie, zostali nagrodzeni.
Gratulujemy!
Opiekun konkursu
Irena Wiącek
 

fot. Irena Wiącek i Cezary Sułkowski