SP1 Aktualności Szkolny Dzień Chłopaka poniedziałek, 10 grudnia 2018
 

 
Logo Librus
 


Szkoła kreatywnego myślenia i działania
Ekologia
E K O L O G I A
Dobra Szkoła
Międzyszkolny Konkurs Filmowy
album fotograficzny klasy 1a
EnglishBlog
Logo wf z klasą
Zapraszamy
na naszego bloga
 szkoła promująca zdrowie
Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń


ŚWIETLICA
logo FAR
Odsłon : 7662069
Szkolny Dzień Chłopaka PDF Drukuj Email

   W piątek, 29 września 2017 r., Samorząd Uczniowski wraz ze swoim opiekunem, p. Marzeną Bałdygą, zorganizowali Szkolny Dzień Chłopaka. W jury zasiadły uczennice klasy siódmej oraz panie Edyta Talarowska i Iwona Szczuka. Reprezentanci klas mieli wykonać szalone zadania, m.in. wypić pepsi na czas, zawiązać krawat i zaprezentować swoje szczególne umiejętności. Zabawy było co nie miara, widać to zresztą na zdjęciach.
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski


fot. Julia Gruchot